Adwokat Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Czerwin

Profesjonalne wsparcie, które zapewnia adwokat lub radca prawny, to duże udogodnienie, a często nawet konieczność m.in. w sprawach sądowych, skomplikowanych urzędowych formalnościach, walce o sprawiedliwość, ale także sytuacjach z życia codziennego. Dzięki wsparciu Kancelarii BZE doświadczony prawnik może być zawsze w zasięgu ręki – prowadzimy oddział zlokalizowany w Czerwinie, z którego obsługujemy takie miejscowości, jak: Ostrołęka i Ostrów Mazowiecka. Wśród naszych klientów są również osoby z Łomży, Makowa Mazowieckiego, Wyszkowa, Pułtuska czy Zambrowa.

Pomoc prawna adwokata na terenie Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i innych miast

Dzięki szerokiemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu różnych dziedzin prawa oferujemy kompleksową obsługę prawną. Naszym celem jest dostarczenie profesjonalnych usług, które są w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Wierzymy, że indywidualne podejście, łatwy kontakt oraz zaangażowanie w każdą sprawę pozwoli nam zapewnić profesjonalną pomoc prawną, która prowadzi do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów z wielu obszarów.

Radca prawny z Ostrowi Mazowieckiej – szeroki zakres usług

Bernadetta Zakrzewska-Erdin jest założycielką kancelarii radcy prawnego, która oferuje kompleksową pomoc prawną w wielu dziedzinach. W kancelarii BZE działamy na rzecz ochrony interesów klientów, dostarczając im rozwiązania, które są dostosowane do aktualnych regulacji oraz orzecznictwa sądów. Dokładamy wszelkich starań, by pomóc w takich gałęziach, jak prawo:
  • cywilne,
  • rodzinne,
  • spadkowe,
  • procesowe,
  • imigracyjne,
  • gospodarcze i spółek,
  • pracy,
  • lotnicze,
  • postępowania windykacyjne.
Czytaj więcej Bez względu na to, z którego z wymienionych obszarów będzie potrzebna pomoc, udzielimy klientowi niezbędnego wsparcia. W przypadku postępowań sądowych na terenie takich miast jak Ostrołęka czy Ostrów Mazowiecka zaproponujemy profesjonalną reprezentację przed wymiarem sprawiedliwości bez względu na etap i poziom skomplikowania procesu. W zakresie prawa cywilnego pomagamy naszym klientom w sprawach związanych z umowami, odszkodowaniami oraz dochodzeniem roszczeń. Udzielamy również porad prawnych i zajmujemy się przygotowywaniem opinii dotyczących zagadnień cywilnoprawnych. Każdemu, kto potrzebuje wsparcia w kwestiach związanych z prawem rodzinnym, z chęcią udzielimy niezbędnej pomocy – specjalizujemy się w takich zagadnieniach, jak ustalenie alimentów, rozwody, separacje, ustalenie kontaktów z małoletnimi dziećmi czy podział majątku wspólnego małżonków. Osoby m.in. z Ostrołęki często korzystają również z pomocy adwokata w dziedzinie prawa spadkowego. W tym obszarze pomagamy w sprawach związanych z dziedziczeniem, zachowkiem, działem spadku, wydziedziczeniem oraz w sporządzeniu dokumentów testamentowych.

Pomoc prawnika dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Ostrołęki

W dziedzinie prawa procesowego oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprawy – zarówno w postępowaniach cywilnych, jak i administracyjnych. Zapewniamy profesjonalną reprezentację adwokata przed sądami oraz organami administracyjnymi. Często proponujemy także alternatywne – tańsze i szybsze sposoby rozwiązania danego problemu. Świadczymy również rzadko spotykane usługi z zakresu prawa imigracyjnego, zwłaszcza na terenie takich miast jak Ostrołęka i Ostrów Mazowiecka. Pomagamy w różnych sprawach związanych z otrzymaniem pozwolenia na pobyt i pracę oraz uzyskaniem karty pobytu. W dziedzinie prawa handlowego i spółek oferujemy pełną gamę usług dla przedsiębiorców, w tym doradztwo w zakresie zakładania działalności, zmiany formy prawnej, a także w zakresie umów handlowych oraz transakcji. Ponadto udzielamy porad z zakresu prawa pracy – zarówno w kwestiach, które dotyczą przedsiębiorców, jak i pracowników. Usługi kancelarii obejmują także postępowania windykacyjne, w których adwokat pomoże w dochodzeniu należności od dłużników.